Koloběžky

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Jeep 2xe ADVENTURER

  18 990  s DPH

  Elektrický skútr Jeep® 2xe ADVENTURER je o prožití dobrodružství ve stylu Jeep, ať jedete kamkoli, dokonce i ve městě. Je navržen pro snadnou jízdu na různých typech povrchů, umožňuje vám vychutnat si svobodu hbitého pohybu a vyhnout se uvíznutí v provozu. Je vybaven předním a zadním odpružením pro zvýšený jízdní komfort a odolnost, zatímco 350W bezkomutátorový motor a baterie s vyšší kapacitou 36 V 10,4 Ah 374 Wh nabízejí výkon a dojezd až 45 km s nulovými emisemi. Užijte si chytřejší jízdu s připojením k uživatelské aplikaci Jeep ® Urban e-Mobility.

  Quick View
 • Jeep 2xe ADVENTURER TS

  20 990  s DPH

  Elektrická koloběžka s offroadovými pneu. Jeep 2×e Adventurer TS váží 19 kg, má tělo ze slitiny hořčíku, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 40 km. Má velké 10″ terénní pneumatiky, disponuje přední elektrickou a zadní kotoučovou mechanickou brzdou se systémem rekuperace KERS, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 100 kg, tempomat, kvalitní 3,2″ LCD displej. Výkonný 350W motor, 4 jízdní režimy, TS blikače.

  Quick View
 • Jeep 2xe URBAN CAMOU

  20 490  s DPH

  Jeep ® 2xe URBAN CAMOU je zkonstruován tak, aby poskytoval nekompromisní výkon při jízdě po městě vedenou dychtivostí prozkoumávat a objevovat nové ulice, které určuje způsob života Jeepu ®. Plně odpružený a odolný elektrický skútr pro ty, kteří se chtějí snadno vydat na všechny druhy silnic. 2xe URBAN CAMOU, vybavený výkonným zadním motorem o výkonu 500 W a baterií 48 V 9,6 Ah 461 Wh, nabízí dojezd až 50 km s nulovými elektrickými emisemi. Užijte si chytřejší jízdu s připojením k uživatelské aplikaci Jeep ® Urban e-Mobility.

  Quick View
 • Jeep 2xe URBAN CAMOU TS

  21 990  s DPH

  Jeep ® 2xe URBAN CAMOU je zkonstruován tak, aby poskytoval nekompromisní výkon při jízdě po městě vedenou dychtivostí prozkoumávat a objevovat nové ulice, které určuje způsob života Jeepu ®. Plně odpružený a odolný elektrický skútr pro ty, kteří se chtějí snadno vydat na všechny druhy silnic. 2xe URBAN CAMOU, vybavený výkonným zadním motorem o výkonu 500 W a baterií 48 V 9,6 Ah 461 Wh, nabízí dojezd až 50 km s nulovými elektrickými emisemi. Užijte si chytřejší jízdu s připojením k uživatelské aplikaci Jeep ® Urban e-Mobility. TS – Turn Signals“ – blikače umístěné na řídítkách koloběžky pro maximální bezpečnost a signalizaci změnu směry jízdy v provozu. To se provádí tlačítky na řídítkách.

  Quick View
X